
-50 %
Olje til parkett, kjøkkenbenker av tre og annet innvendig treverk.. Anbefalt forbruk pr. strøk: 10-15 m²/liter. -
Valgt farge: Antikkgrå


Valgt størrelse: 1 L
- 1 L
Spar 267
- Inkludert i:
stk á 1 L
Butikklager:
På lager i 1 butikker
Dine leveringsalternativer
Finn alternativer og pris for levering ved å søke på ditt postnummer

Kvalitetsprodukter fra kjente merkevarer

Hent i butikk etter bare to timer

Gebyrfri faktura med Walley

120 dagers åpent kjøp
- Produktdetaljer
- Produktomtaler
- Spesifikasjoner
- Sikkerhetsinformasjon
Produktdetaljer
Olje til parkett, kjøkkenbenker av tre og annet innvendig treverk.. Anbefalt forbruk pr. strøk: 10-15 m²/liter.
| Generelt | |
|---|---|
| Artikkelnummer | 3297976302871 |
| Leverandørens artikkelnummer | 3010714 |
| Størrelse | 1 L |
| Farge | ANTIKKGRÅ |
| Forpakningsmål | |
|---|---|
| Bruttovekt | 1.1 kg |
| Høyde | 13.8 cm |
| Lengde | 10.8 cm |
| Bredde | 10.8 cm |








