
Blomsterpotte i klassisk design som passer til det meste -
Valgt farge: Svart


Valgt størrelse: 13.5 X 13.5 X 12.5 CM
- 13.5 X 13.5 X 12.5 CM
- 17.5 X 17.5 X 15 CM
- 22.5 X 22.5 X 19.5 CM
- 25 X 25 X 22.5 CM
Nettlager:
På lager (+50)
Butikklager:
På lager i 23 butikker
Dine leveringsalternativer
Finn alternativer og pris for levering ved å søke på ditt postnummer

Kvalitetsprodukter fra kjente merkevarer

Hent i butikk etter bare to timer

Gebyrfri faktura med Walley

120 dagers åpent kjøp
- Produktdetaljer
- Produktomtaler
- Spesifikasjoner
Produktdetaljer
Blomsterpotte i klassisk design som passer til det meste
Kommer i matt hvit eller sort keramikk . Leveres i flere størrelser. Kun for innendørs bruk.
- Matt kjeramikk
- For innendørs bruk
- Leveres i flere str. i fargene hvit eller sort
| Generelt | |
|---|---|
| Artikkelnummer | 8717336318847 |
| Leverandørens artikkelnummer | K31884 |
| Størrelse | 13.5 X 13.5 X 12.5 CM |
| Farge | SVART |
| Forpakningsmål | |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.58 kg |
| Høyde | 12.5 cm |
| Lengde | 13.7 cm |
| Bredde | 13.7 cm |








