
Dine leveringsalternativer
Betalingsmetoder




Leveringsmetoder

- Produktdetaljer
- Produktomtaler
- Spesifikasjoner
Produktdetaljer
I mangel av standupkomikere, er pappa en ganske bra erstatning. Pappavitser er kanskje barnas første møte med skriftlig humor og i denne boken får du virkelig pappahumor for alle pengene. Kanskje kan du lære pappa noen nye vitser også?
Pappavitser er Perfekt for startleserne som trenger litt humor i lesetreningen. De aller fleste fedre har sin egen særegne form for lune humor, ofte gjennom egne ordspill eller komiske uttrykk som går igjen år etter år. I tillegg til å være morsom lesning for barn, vil nok kanskje noen fedre kunne humre av denne boken.
I mangel av standupkomikere, er pappa en ganske bra erstatning. Pappavitser er kanskje barnas første møte med skriftlig humor og i denne boken får du virkelig pappahumor for alle pengene. Kanskje kan du lære pappa noen nye vitser også? Fiffige ordspill og tørrvittig humor gjør det enkelt for barna å gjenfortelle dem også.
Lise Dragland har lenge gått med pappavitser i magen. Lise jobber som kreatør i kommunikasjonbyrået Something Good. Illustratør Cathrine Sandmæl har gitt liv og røre til de tørre vitsene med sine fargerike og hylmorsomme illustrasjoner.
- Humor
- 6-9 år
Generelt | |
---|---|
Artikkelnummer | 9788202655488 |
Leverandørens artikkelnummer | 9788202655488 |
Forpakningsmål | |
---|---|
Bruttovekt | 0.256 kg |
Høyde | 21.8 cm |
Lengde | 1 cm |
Bredde | 15.5 cm |