


USB-C-kabel på 2 meter for stabil og sikker lading opptil 18 W. Forsterket og bøyeresistent design for daglig bruk. -
Valgt størrelse: 2 M
- 2 M
Nettlager:
På lager (+100)
Butikklager:
På lager i 31 butikker
Dine leveringsalternativer
Finn alternativer og pris for levering ved å søke på ditt postnummer

Kvalitetsprodukter fra kjente merkevarer

Hent i butikk etter bare to timer

Gebyrfri faktura med Walley

120 dagers åpent kjøp
- Produktdetaljer
- Produktomtaler
- Spesifikasjoner
Produktdetaljer
USB-C-kabel på 2 meter for stabil og sikker lading opptil 18 W. Forsterket og bøyeresistent design for daglig bruk.
USB-C-kabel på 2 meter med støtte for lading opptil 18 W. Kabelen har forsterket og bøyeresistent utforming som gir økt holdbarhet ved daglig bruk.
Den ekstra lengden gir fleksibel bruk hjemme, på kontoret eller ved sengen. Kabelen er utviklet for stabil og sikker lading av kompatible USB-C-enheter.
Nøkkelfunksjoner
- USB-C ladekabel
- 2 meter lengde
- Støtter lading opptil 18 W
- Forsterket og bøyeresistent design
- Egnet for daglig bruk
- 2 meter USB-C-kabel med 18 W lading
- Forsterket og slitesterk utforming
- Bøyeresistent design for daglig bruk
- Stabil og sikker lading
Dette produktet har ikke fått noen omtale ennå. Hvis du kjøper produktet får du invitasjon til å gi en omtale.
| Generelt | |
|---|---|
| Artikkelnummer | 7025180758421 |
| Leverandørens artikkelnummer | CB620C |
| Størrelse | 2 M |
| Farge | HVIT |
| Forpakningsmål | |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.06 kg |
| Høyde | 2 cm |
| Lengde | 16.2 cm |
| Bredde | 5.2 cm |








