


Lightning-kabel på 2 meter med stabil og sikker lading opptil 10 W. Forsterket og bøyeresistent design for daglig bruk. -
Valgt størrelse: 2 M
- 2 M
Nettlager:
På lager (+100)
Butikklager:
På lager i 31 butikker
Dine leveringsalternativer
Finn alternativer og pris for levering ved å søke på ditt postnummer

Kvalitetsprodukter fra kjente merkevarer

Hent i butikk etter bare to timer

Gebyrfri faktura med Walley

120 dagers åpent kjøp
- Produktdetaljer
- Produktomtaler
- Spesifikasjoner
Produktdetaljer
Lightning-kabel på 2 meter med stabil og sikker lading opptil 10 W. Forsterket og bøyeresistent design for daglig bruk.
Lightning-kabel på 2 meter for stabil og sikker lading opptil 10 W. Kabelen har forsterket og bøyeresistent utforming som gir økt holdbarhet ved daglig bruk.
Den ekstra lengden gir fleksibel bruk hjemme, på kontoret eller ved sengen. Kabelen passer til kompatible Apple-enheter med Lightning-tilkobling og er utviklet for trygg og stabil lading.
Nøkkelfunksjoner
- USB-A til Lightning-kabel
- 2 meter lengde
- Støtter lading opptil 10 W
- Forsterket og bøyeresistent design
- Egnet for daglig bruk
- 2 meter Lightning-kabel med 10 W lading
- Forsterket og slitesterk utforming
- Bøyeresistent design for daglig bruk
- Stabil og sikker lading
Dette produktet har ikke fått noen omtale ennå. Hvis du kjøper produktet får du invitasjon til å gi en omtale.
| Generelt | |
|---|---|
| Artikkelnummer | 7025180758407 |
| Leverandørens artikkelnummer | CB619C |
| Størrelse | 2 M |
| Farge | HVIT |
| Forpakningsmål | |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.08 kg |
| Høyde | 2 cm |
| Lengde | 16.2 cm |
| Bredde | 6 cm |








