


Myk og fleksibel Lightning-kabel i silikon med 2 meters lengde og stabil lading opptil 10 W. Slitesterk for daglig bruk. -
Valgt størrelse: 2 M
- 2 M
Tilgjengelig:
På lager (+20)
Butikklager:
På lager i 32 butikker
Dine leveringsalternativer
Finn alternativer og pris for levering ved å søke på ditt postnummer

Kvalitetsprodukter fra kjente merkevarer

Hent i butikk etter bare to timer

Gebyrfri faktura med Walley

120 dagers åpent kjøp
- Produktdetaljer
- Produktomtaler
- Spesifikasjoner
Produktdetaljer
Myk og fleksibel Lightning-kabel i silikon med 2 meters lengde og stabil lading opptil 10 W. Slitesterk for daglig bruk.
USB-A til Lightning-kabel på 2 meter med myk silikonoverflate og stabil lading opptil 10 W.
Kabelen har fleksibel og slitesterk silikonutforming som gir behagelig bruk og reduserer floker i hverdagen. Den ekstra kabeltykkelsen bidrar til økt holdbarhet og stabil strømoverføring ved daglig bruk hjemme, på jobb eller på reise.
Passer til kompatible Apple-enheter med Lightning-tilkobling og er utviklet for trygg og stabil lading.
Nøkkelfunksjoner
- USB-A til Lightning-kabel
- 2 meter lengde
- Stabil lading opptil 10 W
- Myk og fleksibel silikonoverflate
- Slitesterk konstruksjon
- 2m myk og fleksibel silikonkabel
- Slitesterk og bøyeresistent design
- 2m Cable Length
- Stabil og sikker 10 W lading
Dette produktet har ikke fått noen omtale ennå. Hvis du kjøper produktet får du invitasjon til å gi en omtale.
| Generelt | |
|---|---|
| Artikkelnummer | 7025180759756 |
| Leverandørens artikkelnummer | CBX315-T |
| Størrelse | 2 M |
| Farge | HVIT |
| Forpakningsmål | |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.08 kg |
| Høyde | 1.4 cm |
| Lengde | 17 cm |
| Bredde | 7.6 cm |








