


Myk og fleksibel USB-C til USB-C-kabel i silikon med støtte for PD 60 W hurtiglading. Slitesterk kabel på 1 meter. -
Valgt størrelse: 1 M
- 1 M
Nettlager:
På lager (+100)
Butikklager:
På lager i 32 butikker
Dine leveringsalternativer
Finn alternativer og pris for levering ved å søke på ditt postnummer

Kvalitetsprodukter fra kjente merkevarer

Hent i butikk etter bare to timer

Gebyrfri faktura med Walley

120 dagers åpent kjøp
- Produktdetaljer
- Produktomtaler
- Spesifikasjoner
Produktdetaljer
Myk og fleksibel USB-C til USB-C-kabel i silikon med støtte for PD 60 W hurtiglading. Slitesterk kabel på 1 meter.
USB-C til USB-C-kabel på 1 meter med myk silikonoverflate og støtte for PD hurtiglading opptil 60 W.
Kabelen har fleksibel og slitesterk silikonutforming som føles behagelig i bruk og bidrar til mindre floker i hverdagen. Den solide konstruksjonen med ekstra kabeltykkelse gir stabil strømoverføring og økt holdbarhet ved daglig bruk.
Passer til mobiltelefoner, nettbrett, PC-er og andre kompatible enheter med USB-C-tilkobling. Ideell til både lading og daglig bruk hjemme, på jobb eller på reise.
Nøkkelfunksjoner
- USB-C til USB-C-kabel
- 1 meter lengde
- PD hurtiglading opptil 60 W
- Myk og fleksibel silikonoverflate
- Slitesterk konstruksjon
- 1m myk og fleksibel silikonkabel
- PD 60 W hurtiglading
- Slitesterk og stabil kabeldesign
Dette produktet har ikke fått noen omtale ennå. Hvis du kjøper produktet får du invitasjon til å gi en omtale.
| Generelt | |
|---|---|
| Artikkelnummer | 7025180759671 |
| Leverandørens artikkelnummer | CBX312 |
| Størrelse | 1 M |
| Farge | SVART |
| Forpakningsmål | |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.04 kg |
| Høyde | 1.4 cm |
| Lengde | 16.2 cm |
| Bredde | 7 cm |








