


Myk og slitesterk USB-C-kabel i silikon med 2 meters lengde og stabil 18 W lading. Fleksibel og behagelig i daglig bruk. -
Valgt størrelse: 2 M
- 2 M
Tilgjengelig:
På lager (+20)
Butikklager:
På lager i 31 butikker
Dine leveringsalternativer
Finn alternativer og pris for levering ved å søke på ditt postnummer

Kvalitetsprodukter fra kjente merkevarer

Hent i butikk etter bare to timer

Gebyrfri faktura med Walley

120 dagers åpent kjøp
- Produktdetaljer
- Produktomtaler
- Spesifikasjoner
Produktdetaljer
Myk og slitesterk USB-C-kabel i silikon med 2 meters lengde og stabil 18 W lading. Fleksibel og behagelig i daglig bruk.
Fleksibel og slitesterk USB-C til USB-C-kabel med myk silikonoverflate og stabil 18 W lading.
Kabelen har 2 meters lengde som gir god rekkevidde hjemme, på kontoret eller ved sengen. Den myke silikonfinishen gjør kabelen behagelig å håndtere, samtidig som den tykke kabelkjernen bidrar til økt holdbarhet ved daglig bruk.
Passer til lading av kompatible USB-C-enheter som mobiltelefoner, nettbrett og annet tilbehør.
Nøkkelfunksjoner
- USB-C til USB-C-kabel
- 2 meters kabellengde
- Stabil 18 W lading
- Myk og fleksibel silikonoverflate
- Slitesterk kabel med tykk leder
- 2 m myk og fleksibel silikonkabel
- Stabil 18 W hurtiglading
- Slitesterk kabel med tykk leder
Dette produktet har ikke fått noen omtale ennå. Hvis du kjøper produktet får du invitasjon til å gi en omtale.
| Generelt | |
|---|---|
| Artikkelnummer | 7025180759749 |
| Leverandørens artikkelnummer | CBX314-T |
| Størrelse | 2 M |
| Farge | SVART |
| Forpakningsmål | |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.08 kg |
| Høyde | 1.6 cm |
| Lengde | 16.2 cm |
| Bredde | 7.2 cm |








