
3 for 2
Valgt farge: Sort
BLÅ
GRÅ

Valgt størrelse: -2
- -1.5
- +1.5
- -1
- -2
- +2.5
- +2
- Inkludert i:
Tilgjengelig:
På lager (+20)
Butikklager:
På lager i 30 butikker
Dine leveringsalternativer
Finn alternativer og pris for levering ved å søke på ditt postnummer

Kvalitetsprodukter fra kjente merkevarer

Hent i butikk etter bare to timer

Gebyrfri faktura med Walley

120 dagers åpent kjøp
- Produktdetaljer
- Produktomtaler
- Spesifikasjoner
Produktdetaljer
- Styrke: -2,00
Dette produktet har ikke fått noen omtale ennå. Hvis du kjøper produktet får du invitasjon til å gi en omtale.
| Generelt | |
|---|---|
| Artikkelnummer | 7072939073205 |
| Leverandørens artikkelnummer | 950403-20 |
| Størrelse | -2 |
| Farge | SORT |
| Forpakningsmål | |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.1 kg |
| Høyde | 5 cm |
| Lengde | 3 cm |
| Bredde | 14 cm |








