
3 for 2
Et morsomt og praktisk sett bestående av solbriller og caps -
Valgt størrelse: +2
- +2
- Inkludert i:
Tilgjengelig:
På lager (+20)
Butikklager:
På lager i 11 butikker
Dine leveringsalternativer
Finn alternativer og pris for levering ved å søke på ditt postnummer

Kvalitetsprodukter fra kjente merkevarer

Hent i butikk etter bare to timer

Gebyrfri faktura med Walley

120 dagers åpent kjøp
- Produktdetaljer
- Produktomtaler
- Spesifikasjoner
Produktdetaljer
Et morsomt og praktisk sett bestående av solbriller og caps
Settet inneholder et par solbriller og en lett, komfortabel caps i matchende stil
- Sett med caps og solbriller til barn
- Finnes i to freshe farger
- Populære karakterer
Dette produktet har ikke fått noen omtale ennå. Hvis du kjøper produktet får du invitasjon til å gi en omtale.
| Generelt | |
|---|---|
| Artikkelnummer | 7072939090820 |
| Leverandørens artikkelnummer | 91010420 |
| Størrelse | +2 |
| Farge | BLÅ |
| Forpakningsmål | |
|---|---|
| Bruttovekt | 0.023 kg |
| Høyde | 4 cm |
| Lengde | 2.9 cm |
| Bredde | 14 cm |








