
-50 %
Herman potteskjuler med ansikt i keramikk. Finnes i ulike størrelser. -
Valgt størrelse: 21 X 19.5 X 15 CM
- 21 X 19.5 X 15 CM
Spar 174
- Inkludert i:
Tilgjengelig:
Få på lager
Butikklager:
På lager i 6 butikker
Dine leveringsalternativer
Finn alternativer og pris for levering ved å søke på ditt postnummer

Kvalitetsprodukter fra kjente merkevarer

Hent i butikk etter bare to timer

Gebyrfri faktura med Walley

120 dagers åpent kjøp
- Produktdetaljer
- Produktomtaler
- Spesifikasjoner
Produktdetaljer
Herman potteskjuler med ansikt i keramikk. Finnes i ulike størrelser.
Størrelse 19x17x13,5 cm eller 21x19,5x15 cm.
- Potteskjuler i keramikk
- Finnes i ulike størrelser
Dette produktet har ikke fått noen omtale ennå. Hvis du kjøper produktet får du invitasjon til å gi en omtale.
| Generelt | |
|---|---|
| Artikkelnummer | 7071189308839 |
| Leverandørens artikkelnummer | CO28622767 |
| Størrelse | 21 X 19.5 X 15 CM |
| Farge | HVIT |
| Forpakningsmål | |
|---|---|
| Bruttovekt | 1.36 kg |
| Høyde | 16.8 cm |
| Lengde | 22 cm |
| Bredde | 21.4 cm |








