




Valgt størrelse: S
- S
- M
- L
- XL
- XXL
- Inkludert i:
Dine leveringsalternativer




- Produktdetaljer
- Produktomtaler
- Spesifikasjoner
Produktdetaljer
Skogstad Saksi turshorts er laget i fireveis stretchmateriale, gir vår bestselgende turshorts en perfekt passform, lang holdbarhet og fri bevegelse. Ideell for varierte tur- og friluftsaktiviteter, hvor komfort og funksjonalitet er avgjørende.
Denne turshortsen til herre er laget i et slitesterkt 4-veis stretchmateriale som gir god mobilitet og komfort. Perfekt for et allsidig friluftsliv gjennom vår- og sommerhalvåret, med en utmerket passform og hurtigtørkende egenskaper. Praktiske detaljer som to frontlommer og en lårlomme med glidelås gir sikker oppbevaring. Det justerbare beltet gir fleksibilitet i passform og størrelse, og gjør shortsen ideell for alle typer aktiviteter.
Øvrige detaljer:
* Gylf med glidelås
* Linning med beltehemper og elastisk, justerbart belte
* Frontlommer og lårlomme med glidelås
Materiale
85% Nylon / 15% Spandex
Passform:
Justerbar passform. Normal i størrelsen.
Vaskeanvisning
Må ikke bløtlegges. Vaskes på vrangen med tilsvarende farge. Plagget må ikke bli liggende i maskinen etter vask.
- 4-veis stretchmateriale som gir god mobilitet og komfort
- Linning med beltehemper og elastisk, justerbart belte
- Frontlommer og lårlomme med glidelås
- Perfekt for et allsidig friluftsliv
| Generelt | |
|---|---|
| Artikkelnummer | 7022325013919 |
| Leverandørens artikkelnummer | 264031 |
| Størrelse | S |
| Farge | VETIVER |
| Forpakningsmål | |
|---|---|
| Bruttovekt | 1 kg |
| Høyde | 2.733 cm |
| Lengde | 38.333 cm |
| Bredde | 27.867 cm |








