




Valgt størrelse: 172 CM/45-60 KG
- 172 CM/45-60 KG
- 177 CM/55-70 KG
- 182 CM/50-65 KG
- 182 CM/65-80 KG
- 187 CM/60-75 KG
- +3
(Ikke på lager)




Betalingsmetoder




Leveringsmetoder

- Produktdetaljer
- Produktomtaler
- Spesifikasjoner
Produktdetaljer
Active Pro Skate er en norskprodusert skøyteski utviklet for deg som ønsker en trygg og presis skiopplevelse – både til trening og mosjon.
Med en oppgradert geometri og forsterkede sidekanter gir skiene en enestående kombinasjon av stabilitet og kontroll. Dette gir deg bedre kantgrep, særlig på krevende og vekslende føre, noe som gir økt selvtillit i løypa og en mer effektiv teknikk.
Høykvalitets fluorfri såle med godt voksopptak sikrer god glid gjennom hele skituren
- Allround skøyteski utviklet for norske forhold – perfekt for både trening og mosjon
- Svært god stabilitet og kontroll, selv under krevende føreforhold
- Lav vekt og sterk konstruksjon gir presis og effektiv kraftoverføring
- Fluorfri såle med godt voksopptak og utmerket glid i all slags snø
- Forsterkede sidekanter gir bedre kantgrep og slitestyrke
- Flyttbar binding med step-in funksjon
Active Pro Skate er en allround skøyteski utviklet for norske forhold, tilpasset både trening og mosjon. Skien kombinerer lav vekt, sterk konstruksjon og oppgradert geometri for å gi presis kraftoverføring, god kontroll og en trygg skiopplevelse – selv når føret er krevende. Den lette Polycell-kjernen gir livlige og responsive ski, mens Fiber Wrap-konstruksjonen sørger for effektiv kraftoverføring i fraskyvet. Forsterkede sidekanter med Power Edge-teknologi øker både kantgrep og slitestyrke, noe som gjør skiene mer stabile på hardt eller vekslende føre og gir lengre levetid. Den universelle, fluorfrie sålen er laget for å prestere i ulike snøforhold og har et høyt voksopptak, som sikrer utmerket glid gjennom hele sesongen. Dette gir deg både fart og flyt, enten du er på en rolig tur i marka eller gjennomfører en hard treningsøkt. Active Pro Skate leveres med Rottefella Performance Skate RAP-bindinger med step-in-funksjon, slik at du raskt og enkelt kan komme i gang – bare trå inn, og du er klar for tur.
Resultatet er en ski som gir stabilitet, glid og pålitelig ytelse i alle forhold – perfekt for deg som ønsker å kombinere trygghet med treningsglede.
Lett Polycell syntetisk kjerne:
Polycell-kjerne sørger for lav vekt uten å gå på bekostning av styrken. Dette gir en livlig ski med god respons – perfekt for lange økter i løypa.
Power Edge:
Forsterkede sidekanter gir bedre kantgrep, spesielt på hardt og isete underlag. Samtidig øker slitestyrken, noe som gir skiene lengre levetid og jevnere ytelse over tid.
Fiber Wrap:
Denne innovative konstruksjonsmetoden pakker kjernen inn i et lett og sterkt materiale. Resultatet er en ski som reagerer raskt og gir effektiv kraftoverføring i fraskyvet.
Universal Base:
En fluorfri såle utviklet for å prestere under varierende snøforhold. Den gir god glid og har et høyt voksopptak.
Rottefella Performance Skate RAP binding:
Binding med step-in-funksjon gjør det raskt og enkelt å komme i gang – bare trå inn, og du er klar for tur.
- Passer både nybegynnere og mer øvede brukere
- Skøyteski til både trening og mosjon i preparerte løyper
- Skøyteski med god stabilitet og kontroll, selv under krevende føreforhold
- Rottefella Performance Skate RAP binding
Generelt | |
---|---|
Artikkelnummer | 196222884310 |
Leverandørens artikkelnummer | MD251911 |
Størrelse | 172 CM/45-60 KG |
Farge | SVART |
Forpakningsmål | |
---|---|
Bruttovekt | 1 kg |
Høyde | 1 cm |
Lengde | 1 cm |
Bredde | 1 cm |